Anne Schoot

Anne Schoot

Kinderfysiotherapeute / maatschapslid
aschoot@kinderfysioteam.nl

Werkzaam op maandag en dinsdag binnen het MST (klinisch en diverse spreekuren) en op woensdag in Winterswijk.

Diana Wulms

Diana Wulms

Kinderfysiotherapeute / maastschapslid
dwulms@kinderfysioteam.nl

Werkt van maandag t/m vrijdag. Grotendeels werkzaam met zuigelingen aan huis, ToP kinderfysiotherapeut voor prematuren en participeert in de prematurenpoli van het MST.

Jeannette Schipper

Jeannette Schipper

Kinderfysiotherapeute / maatschapslid
jschipper@kinderfysioteam.nl

Werkzaam op dinsdag, woensdag en donderdag o.a. op het Sloepje /'t Relief.

Maureen Gortemaker

Maureen Gortemaker

Kinderfysiotherapeute / maatschapslid
mgortemaker@kinderfysioteam.nl

Werkzaam op maandag, dinsdag, woensdagochtend en donderdag o.a. bij de Huifkar en 't Reliëf. Heeft in Duitsland de officiële Schroth-opleiding gevolgd.

Jorin Punte

Jorin Punte

Kinderfysiotherapeute
jpunte@kinderfysioteam.nl

Werkt oa bij het MST. in de praktijk en ziet veel zuigelingen aan huis. Werkzaam op dinsdag, donderdag en vrijdag.

Petra Nijmolen

Petra Nijmolen

Kinderfysiotherapeute
pnijmolen@kinderfysioteam.nl

Werkzaam op maandag, woensdag of donderdag, alleen in Winterswijk.

Caroline Striedieck

Caroline Striedieck

Kinderfysiotherapeute
cstriedieck@kinderfysioteam.nl

Werkt op woensdag t/m vrijdag, oa in het MST en Enschede-Zuid en bij 't Meer-ik.

Marlies Hazewinkel

Marlies Hazewinkel

kinderfysiotherapeute
mhazewinkel@kinderfysioteam.nl

Werkt op maandag bij de Huifkar en op woensdag, donderdag en vrijdag in de praktijk en aan huis.

Dionne Schoorlemmer

Dionne Schoorlemmer

Kinderfysiotherapeute
dschoorlemmer@kinderfysioteam.nl

Werkt als eerstelijns kinderfysiotherapeute bij OCR 't Roessingh en bij 't Meer-ik. Op woensdagmiddag werkzaam in de Oosterpoort, oa Fitkids.

Frédérique Overweg

Frédérique Overweg

Kinderfysiotherapeute in opleiding
foverweg@kinderfysioteam.nl

Werkt op woensdag- en vrijdag; in ochtend bij de Huifkar en 's middags in de praktijk in Enschede Zuid en Oosterpoort

Marianne Krijnsen

Marianne Krijnsen

Secretaresse
secretariaat@kinderfysioteam.nl

Werkt als secretaresse op donderdag en vrijdag van 9.00 tot 16.00 uur.

Marloes Hidding

Marloes Hidding

Secretaresse
secretariaat@kinderfysioteam.nl

Werkzaam op maandag, dinsdag en woensdag. Naast alle secretariële taken ondersteuning bij diverse managementtaken.

WIJ ORGANISEREN VANUIT DE PRAKTIJK DIVERSE GROEPSACTIVITEITEN:

Een verwijzing is niet nodig

Meld je kind nu aan!

NAAR BOVEN