Anne Schoot

Anne Schoot

Kinderfysiotherapeute / maatschapslid
BIG nr 49062164704
aschoot@kinderfysioteam.nl

Werkzaam op maandag en dinsdag binnen het MST (klinisch en diverse spreekuren) en op woensdag in Winterswijk.

Diana Wulms

Diana Wulms

Kinderfysiotherapeute / maatschapslid
BIG nr 19046155804
dwulms@kinderfysioteam.nl

Werkt van maandag t/m vrijdag. Grotendeels werkzaam met zuigelingen aan huis, ToP kinderfysiotherapeut voor prematuren en participeert in de prematurenpoli van het MST.

Ilona Bijman

Ilona Bijman

Kinderfysiotherapeute / maatschapslid
BIG nr 59056087604
ibijman@kinderfysioteam.nl

Werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag op het Relief, aan huis en in de praktijk.

Maureen Gortemaker

Maureen Gortemaker

Kinderfysiotherapeute / maatschapslid
BIG nr 69044160004
mgortemaker@kinderfysioteam.nl

Werkzaam op maandag, dinsdag, woensdagochtend en donderdag o.a. bij de Huifkar en 't Reliëf. Heeft in Duitsland de officiële Schroth-opleiding gevolgd.

Jorin Punte

Jorin Punte

Kinderfysiotherapeute
BIG nr 29913927804
jpunte@kinderfysioteam.nl

Werkt oa bij het MST. in de praktijk en ziet veel zuigelingen aan huis. Werkzaam op dinsdag, donderdag en vrijdag.

Petra Nijmolen

Petra Nijmolen

Kinderfysiotherapeute
BIG nr 49038728004
pnijmolen@kinderfysioteam.nl

Werkzaam op maandag, woensdag of donderdag, alleen in Winterswijk.

Caroline Striedieck

Caroline Striedieck

Kinderfysiotherapeute
BIG nr 79911398104
cstriedieck@kinderfysioteam.nl

Werkt op woensdag t/m vrijdag, oa in het MST, bij 't Meer-ik en in de praktijk.

Marlies Hazewinkel

Marlies Hazewinkel

Kinderfysiotherapeute
BIG nr 39910032604
mhazewinkel@kinderfysioteam.nl

Werkt op woensdag en donderdag bij de Huifkar en op woensdag, donderdag en vrijdag in de praktijk en aan huis.

Dionne Schoorlemmer

Dionne Schoorlemmer

Kinderfysiotherapeute
BIG nr 09034962604
dschoorlemmer@kinderfysioteam.nl

Werkt als eerstelijns kinderfysiotherapeute bij OCR 't Roessingh en bij 't Meer-ik. Op woensdagmiddag werkzaam in de Oosterpoort, oa Fitkids.

Mieke de Jonge

Mieke de Jonge

Kinderfysiotherapeut in opleiding
BIG nr 9924564704
mdejonge@kinderfysioteam.nl

Werkt op dinsdag- en woensdagochtend bij de Huifkar en dinsdag en vrijdag in de praktijk. Tevens is ze werkzaam in Winterswijk.

Marianne Krijnsen

Marianne Krijnsen

Secretaresse

secretariaat@kinderfysioteam.nl

Werkt als secretaresse op donderdag en vrijdag van 9.00 tot 16.00 uur.

Marloes Hidding

Marloes Hidding

Assistent praktijkmanager

secretariaat@kinderfysioteam.nl

Werkzaam op maandag, dinsdag en woensdag. Naast alle secretariële taken ondersteuning bij diverse managementtaken.

WIJ ORGANISEREN VANUIT DE PRAKTIJK DIVERSE GROEPSACTIVITEITEN:

Een verwijzing is niet nodig

Meld je kind nu aan!

NAAR BOVEN