Anne Schoot

Anne Schoot

Kinderfysiotherapeute / maatschapslid
aschoot@kinderfysioteam.nl

Werkzaam op maandag en dinsdag binnen het MST en op woensdag in Winterswijk.

Diana Wulms

Diana Wulms

Kinderfysiotherapeute / maastschapslid
dwulms@kinderfysioteam.nl

Werkt alle dagen met uitzondering van de woensdag. Grotendeels werkzaam met zuigelingen aan huis en ToP kinderfysiotherapeut voor prematuren.

Jeannette Schipper

Jeannette Schipper

Kinderfysiotherapeute / maatschapslid
jschipper@kinderfysioteam.nl

Werkzaam op dinsdag, woensdag en donderdag o.a. op het Sloepje /'t Relief.

Maureen Gortemaker

Maureen Gortemaker

Kinderfysiotherapeute / maatschapslid
mgortemaker@kinderfysioteam.nl

Werkzaam op maandag, dinsdag, woensdagochtend en donderdag o.a. bij de Huifkar en 't Relief/'t Sloepje.

Mariëlle Leppink

Mariëlle Leppink

Kinderfysiotherapeute
mleppink@kinderfysioteam.nl

Werkzaam op maandagochtend bij 't Meer-ik en op woensdag in de praktijk / aan huis.

Jorin Punte

Jorin Punte

Kinderfysiotherapeute
jpunte@kinderfysioteam.nl

Werkt oa bij de Huifkar en het MST. Alle dagen werkzaam bij ons met uitzondering van de woensdag.

Petra Nijmolen

Petra Nijmolen

Kinderfysiotherapeute
pnijmolen@kinderfysioteam.nl

Werkzaam op dinsdag, woensdag of donderdag, alleen in Winterswijk.

Caroline Striedieck

Caroline Striedieck

Kinderfysiotherapeute
cstriedieck@kinderfysioteam.nl

Werkt op maandag t/m vrijdag, oa in het MST en Enschede-Zuid en bij 't Meer-ik.

Marlies Hazewinkel

Marlies Hazewinkel

kinderfysiotherapeute
mhazewinkel@kinderfysioteam.nl

Werkt op maandag bij de Huifkar en op woensdag, donderdag en vrijdag in de praktijk en aan huis.

Dionne Schoorlemmer

Dionne Schoorlemmer

Kinderfysiotherapeute
dschoorlemmer@kinderfysioteam.nl

Werkt als eerstelijns kinderfysiotherapeute bij OCR 't Roessingh.

Marianne Krijnsen

Marianne Krijnsen

Secretaresse
secretariaat@kinderfysioteam.nl

Werkzaam op donderdag en vrijdag van 9.00 tot 16.00 uur.

Ilse Elsweier

Ilse Elsweier

Secretaresse
secretariaat@kinderfysioteam.nl

Ilse werkt op maandag, dinsdag en woensdag.

WIJ ORGANISEREN VANUIT DE PRAKTIJK DIVERSE GROEPSACTIVITEITEN:

Een verwijzing is niet nodig

Meld je kind nu aan!

NAAR BOVEN